Prodejci fluege.de, airline-direct.de a další

Možná jste si nedávno všimli, že jsem tak trošku upozornil na podmínky při nákupu na stránce fluege.de a airlinedirect.de. Tito prodejci nemají na internetových diskuzích a fórech zrovna moc dobrou pověst, ať už se to týká jejich podmínek nebo jejich přístupu k zákazníkům. Ale na druhou stranu je pravdou, že se u těchto prodejců dá najít opravdu hodně chybově naceněných letenek (jestli to někdy je záměr nebo opravdu jen chyba, to nedokážu říct.). Ale vraťme se k těm podmínkám, tito prodejci mají například v podmínkách, že pokud neprojde platba vaši kartou, tak oni si od Vás můžou žádat 50/100 EUR, pokud se jim neozvete do 24h a věc se nějak nevyřeší. I když se tahle situace asi moc nestává, nevím jestli na to mají právo, tak věřte tomu, že se to někdy snaží opravdu zneužít proti Vám (špatné zkušenosti si můžete přečíst na toytowngermany nebo na trustpilot)

1

Já osobně jsem u prodejce airlinedirect.de nakupoval 2x, například i legendární akci z Benátek do Kuala Lumpur, kdy se daly letenky koupit i za 4.000 Kč. A žádný problém jsem neřešil, takže nemůžu radit nějakej postup jak postupovat při řešení problému. Nikdy mi zamítnutá platba nebyla, to si myslím že se stává jedině například když máte prošlou platební kartu, málo platebních prostředků na účtu, což si člověk snad zkontroluje.

Pokud by se stalo, že byste si zakoupili u nich letenku, došly vám e-tikety(elektronické letenky), peníze se strhly a oni by vám po několika dnech napsali, že letenky stornují, že to byla chyba a chtěli Vám strhnout nějakej poplatek/nebo už si ho strhli (tenhle případ se taky stal).

Tak tady je jediný postup, který na 99% dopadne dobře pro Vás. Poslal(zavolal) bych jim nejdřív email, že chcete vrátit celou částku kterou jste zaplatil a jestli jí nevrátí, tak že to budete reklamovat u banky. Pokud to neudělají, jděte do banky a reklamujte transakci platební kartou, nezabere vám to moc času (ona už si na ně banka došlápne a vaše peníze vám určitě přistanou zpět na vašem účtu).

Jinak upozornění, tento prodejce má více stránek po internetu, takže k fluege.de, airlinedirect.de, si přiřaďte i tyto prodejce

ab-in-den-urlaub.de
urlaubstours.de
hotelreservierung.de
reisen.de
kurz-mal-weg.de
holidayreporter.com
U-DEALS
vol24.fr
volo24.it
vuelo24.es
billigfluege.de
ab-in-den-urlaub-deals.de
e-flights.de
flug24.de a další koncovky zemí
fly.co.uk
travel24.com
vlucht24.nl

To je zatím všechno. Až budu mít sílu,náladu, tak to poupravím do pořádný podoby…

Likes:
0 0
Views:
1061
Article Categories:
Magazin

All Comments