Priority Pass, vstupy na celý rok do salonků ZDARMA za 5.517 Kč

Black Friday pořádá i Priority Pass a tentokrát to stojí za to. Asi většině lidí název Priority Pass nic nebude říkat, takže si nejdřív řekneme co to vůbec je. Priority Pass je karta, která vám umožňuje navštěvovat letištní salonky, ať už za malý poplatek nebo úplně zdarma. Nezáleží jakou leteckou společností letíte, jestli je to low-cost nebo ne, PP můžete využít vždy. S touto kartou tak máte oprávnění na vstup do více než 1.000 salonků po celém světě.

A teď k nabídce, poslední akce byla za 6.225 Kč, nyní je cena zase 194 GBP, ale díky slabé libře po přepočtu na české 5.517 Kč.

PP nabízí 3 druhy

  • Roční členství za 41 GBP (1.166 Kč) – Za každý vstup do salonku zaplatíte 15 GBP(485Kč) – Host 15 GBP
  • Roční členství za 119 GBP (3.384 Kč) – Prvních 10 vstupů máte zdarma, další pak 15 GBP a host 15 GBP
  • Roční členství za 194 GBP (5.517 Kč) – Po celý rok máte neomezeně vstupů zdarma a host je za 15 GBP

Normální cena poslední varinaty se pohybuje většinou přes 10.000 Kč. 2016).

  • Nákup Priority Pass provedeš zde

Po vybrání SELECT to po vás bude chtít zemi, zde vyberete United Kingdom. I když budete lhát že jste rezident UK, tak pak v doručovací adrese, kam vám bude doručena karta, lze vybrat normálně Českou republiku. Takže v tom nevidím problém. Osobně to nemám vyzkoušeno, ale minulý rok to pár cestovatelů takto zakoupilo normálně.

Jinak pro ty co vůbec netuší co to je salonek, tak tady jen něco málo abych to moc nerozepisoval. Salonky (na letišti pod označením Lounge) jsou oddělaná místa v letištních halách, kde si můžete odpočinout na pohodlných křeslech, gaučích a podobně. V saloncích je zdarma jídlo, pití, noviny, internet, většina salonků mívá i sprchy. Ukázky pár salonků:

Likes:
0 0
Views:
829
Article Tags:
Article Categories:
Akcni letenky

All Comments