Nová Business Class společnosti Qatar Airways

Qatar Airways dnes představil novou Business Class na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu v Berlíně, a vzhledem k tomu že jsem na tuto akci dostal pozvánku, tak jsem se rozhodl toho využít a sdílet dojmy a fotky s Váma na happyfly.cz. Představení začalo v 11 hodin a na facebook účtu happyfly.cz jste mohli také zhlédnout live video(bohužel ke konci vypadl internet).

Na začátek bylo zahájení, kde v úvodu měl projev výkonný ředitel Qatar Airways, Akbar Al Baker. Ve své řeči také řekl, že Qatar Airways si nechal patentovat tento design a bude tak bránit kopírování ostatních společností.

První let v Qsuite si budou moct užít cestující během června 2018, na lince Doha – Londýn, v letadle Boeing 777-300ER. Dále budou následovat letadla Airbus A350-1000.

Zahájení

Úplně první prohlídka Qsuite s výkonným ředitelem a médii.

Qatar Airways tuto Business třídu pojmenoval jako „Qsuite“, se sloganem „First in Business“. Tyto apartmány jsou plně uzaviratelné a na výšku mají něco okolo 135 cm. Rozestavení sedadel je 1-2-1, s tím že některé z prostředních řad lze proměnit na dvoulůžko. Hned za touto řadou se nachází další řada, která lze propojit pomocí stažení panelu s řadou před ní.

Ovládací panel, kde najdete tlačítka od ovládání vašeho sedadla, přes tlačítko nerušit až po chip na platbu s bezkontaktní kartou.

Pro návštěvníky bylo samozřejmě po celou dobu k dispozici občerstvení a něco k snědku.

Video od Qataru

Likes:
0 0
Views:
304
Article Categories:
Magazin

All Comments