Podle TripAdvisoru je nejlepší leteckou společností na světě Singapore Airlines

Největší webová stránka pro cestovatele, TripAdvisor, tento týden vydala na základě recenzí cestovatelů, žebříček nejlepších leteckých společností na světě. Cestovatelé zvolily nejlepší leteckou společností na světě singapurskou leteckou společnost Singapore Airlines. Nízkonákladová společnost Southwest Airlines byla zvolena nejlepší leteckou společností v USA.

V třetím ročníku této soutěže bylo oceněno 57 leteckých společností v různých kategoriích.

Žebříček TOP 10 nejlepších leteckých společností na světě:

  1. Singapore Airlines
  2. Qatar Airways
  3. EVA Air
  4. Emirates
  5. Japan Airlines
  6. Southwest Airlines
  7. Azul
  8. Air New Zealand
  9. Jet2.com
  10. All Nippon Airways

Další ceny byly rozdávány za kvalitu cestovních tříd. Cenu za nejlepší First třídu si odnesla společnost Emirates, za Business to byla společnost Qatar Airways, Premium Economy mají nejlepší u Air New Zealand a nejlepší Economy třídu vám nabídnou u Singapore Airlines.

Pokud se koukneme blíže na Evropu, tak nejlepším low-cost dopravcem je Jet2.com, mezi klasickými společnostmi je Virgin Atlantic, KLM, Swiss a Turkish Airlines. Nejlepší komfort pro cestující nabízí Turkish Airlines.

Další ceny už se týkaly jen leteckých společnost v Americe. Nejlepší nízkonákladovkou byla zvolena společnost Southwest Airlines, mezi klasickými společnostmi vyhrála Delta Airlines. Kanadskému žebříčku vévodí nízkonákladovka WestJet a v Karibiku zase letecká společnost Cayman Airways.

Poslední nabídka od Singapore Airlines na happyfly.cz:

Likes:
0 0
Views:
339
Article Categories:
Magazin