OMG!! Last letenky z Varšavy do Vietnamu(Ho Či Minovo Město) za 4.927 Kč

Na stránkách cestovní kanceláře Rainbowtours, nyní můžete zakoupit letenky z Varšavy do Ho Či Minova Města a zpět za 4.927 Kč!! Odlet je z Varšavy 14. listopadu a návrat pak 29. listopadu. V ceně je odbavené zavazadlo do 20 kg. Let je obsluhovaán moderním letounem Boeing 787 společnosti LOT.

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza? Do Vietnamu je potřeba víza, ale tyto víza můžete získat až pří příletu na letiště. K tomu abyste je získali, vám bude stačit schvalovací dopis, který si vyřídíte na internetu. Vyřízení trvá od 2 hodin do 2 dní, záleží co za variantu si vyberete. Více zde

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu? Do Varšavy se můžete dostat vlakem, autobusem nebo vlastním autem. Netuším jak se pohybuje cena vlaku, ale například autobusový dopravce Polskibus vás tam a zpět dopraví za 926 Kč.

Cesta tam

pol

Cesta zpětpol1

Je dobré vědět

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný na níže uvedený termín
  • Prodej do
  • Doba pobytu min.
  • V ceně odbavné zavazadlo do 20 kg

Online rezervace zde Varšava(WAW) – Ho Či Minovo Město(SGN) – Varšava(WAW) 4.927 Kč

sgn

Likes:
0 0
Views:
107
Article Categories:
Akcni letenky