O nás

Ahoj, říkejte mi třeba Ondra. Denně Vám na tuto stránku přidávám tipy na akční letenky do celého světa, novinky ze světa letectví a když podniknu nějakou zajímavou cestu, tak pro vás také sepíši podrobný cestopis, ať to máte při cestování snadnější.

Pokud byste měli nějaké dotazy, připomínky nebo třeba nabídky spolupráce, tak níže přidávám ten nejdůležitější kontakt, kam se můžete obrátit.

📧admin@happyfly.cz

Zeptejte se na cestu

Život je dobrodružství. Užijte si bezstarostné cestování za nejlepší ceny. Přečtěte si tipy a triky od zkušených cestovatelů a získejte maximum informací nejen o letištích, ale i o vaší cílové destinaci. Není třeba velkých cestovatelských příprav. Od rezervace až po tipy na výlet, všechno kdykoliv najdete na tomto webu. Je čas vyrazit.

Vyhledávám tak rychle jak dokážu

Jako protřelý cestovatel neustále vyhledávám atraktivní letenky z hlediska ceny, komfortu i destinace, abych mohl vyrazit za dalším dobrodružstvím. Ale co zbyde z cestovatelské radosti, když není s kým se o ni podělit. Proto vám nabízím ty nejzajímavější letenky prostřednictvím portálu happyfly.cz každý den.

Tudy prosím!

Sníte o tom, že si do ponožek sbalíte kartáček na zuby a skočíte do prvního letadla? Tak pro tyto příležitosti jsem připravil praktické travelhacking tipy. Jistě vám pomůže také náš podrobný popis cílové destinace a informace o daném letišti. Máte pár dní volna? Popadněte letenku!

Best cost je low cost

Dnes více než kdy jindy není dobré se upínat pouze na jednoho prodejce letenek. Proto nabízím tipy na levné letenky také u zahraničních prodejců, kteří mnohdy nabízejí výhodnější ceny než jejich tuzemští kolegové. Nezapomeňte, že peníze ušetřené během cestování jsou základem pro další výlet.


Psalo se o nás

[imagelinks id=“1″]

Komentáře