O mně

Nejprve něco málo o mně. Ahoj, jmenuji se Ondřej a jsem zakladatel těchto stránek. Letenkám, cestování a letectví už se věnuji nějakou dobu, takže nemusíte mít strach, že tohle je další XX-tá stránka na internetu, kterou si z nadšení založil nějakej “zcestovalej” frequent flyer co byl 1x za velkou louží, ve Španělsku a 2x v Chorvatsku.

Stránku vedu spíše formou blogu, takže nečekejte žádné profesionální stránky. Chtěl bych zdůraznit, že toto mě opravdu neživí, jsem rád že vydělaná peníze pokryjí náklady na chod stránky (Takže nezapomeňte, až si budete kupovat letenku, kupte si jí přes tuto stránku. Přispějete na chod webu :))

Pokud budete mít nějaké připomínky, tipy, nabídky spolupráce, pozvánky všeho druhu a další, stačí mě kontaktovat na tomto emailuadmin@happyfly.cz

Navštívené země: 🇦🇺🇦🇹🇧🇪🇧🇬🇨🇦🇭🇷🇪🇸🇩🇰🇫🇷🇩🇪🇬🇷🇭🇺🇮🇷🇮🇪🇮🇹🇲🇾🇳🇱🇵🇼🇵🇱🇷🇺🇸🇲🇸🇬🇸🇰🇸🇮🇰🇷🇹🇼🇹🇭🇺🇦🇦🇪🇬🇧🇺🇸🇻🇦🇪🇹

Asi se chystám: 🇹🇿🇰🇿

Jinak pokud nechceš aby ti z happyfly.cz něco uniklo, tak tady se dozvíš ty nejlepší tipy jak stránku sledovat (odkaz). Nebo si můžeš stáhnout novou aplikaci android do mobilu (odkaz).

 

  • Rosta

    Nastup do letadla:
    Ahoj jsem spis novacek v letenkach, ale neco uz si najdu. Muj dotaz smeruje k odletu s prestupem. Koupim letenka. Za budu A do bodu B s prestupem. Muzu nastupovat az v miste prestupu protoze je to pro me jednodusi. Diky

  • Rosta

    Diky za rychlo odezvu. Hledam neco do NY, bohuzel odlet je docela z ruky, ale presup v londyne. Coz z Brna neni problem.