O mně

Ahoj, můžete mi říkat například Ondřej. Stránku www.happyfly.cz jsem založil hlavně pro lidi co mají rádi cestování, letectví a další věci s tím související. Co vše se zde dozvíte, naleznete níže.

Stránka je vedená spíše formou blogu. Na stránce je možné zakoupit letenky/hotel, naleznete zde výběr akčních letenek do celého světa, průvodce po vybraných destinací a občas se zde objeví i nějaký error fare. Další věci co zde najdete je Magazín, kde si můžete přečíst aktuální novinky z leteckého světa. Poslední věcí je rubrika Travel Hacking, kde naleznete různé tipy a triky které využijte při vašem cestování. Všechny rady, vyhledání letenek a podobně jsou poskytovány ZDARMA.

Pokud budete mít nějaké připomínky, tipy, nabídky spolupráce, pozvánky všeho druhu a další, stačí mě kontaktovat na tomto emailuadmin@happyfly.cz

Pokud jsi vlastník webové stránky a chtěl by si podpořit happyfly.cz, tak zde přikládám banner na stránky (ke stažení zde). A kód pro vložení zde:

<a href=”http://happyfly.cz”><img src=”http://happyfly.cz/wp-content/uploads/2017/11/banner2.jpg” alt=”for-HTML na web” border=”0″></a>

Pokud byste chtěli podpořit happyfly.cz třeba i finančně, každá kačka dobrá, tak můžete pomocí tlačítka “Donate” níže.
Navštívené země: 🇦🇷🇦🇺🇦🇹🇧🇪🇧🇬🇨🇦🇭🇷🇪🇸🇩🇰🇫🇷🇩🇪🇬🇷🇭🇺🇮🇷🇮🇪🇮🇹🇲🇾🇳🇱🇵🇼🇵🇱🇷🇺🇸🇲🇸🇬🇸🇰🇸🇮🇰🇷🇹🇼🇹🇭🇺🇦🇦🇪🇬🇧🇺🇸🇻🇦🇪🇹🇹🇿🇱🇺🇧🇷🇲🇺🇰🇿🇭🇰🇷🇴🇱🇻