Nová pravidelná linka Ural Airlines z Prahy do ruského Permu 7.700 Kč

V posledních dnech se s novými linkami z Prahy roztrhl pytel. Další novou linku ohlásila ruská letecká společnost Ural Airlines. Od 18. září 2019 tento dopravce otevře novou pravidelnou linku mezi Prahou a ruským Permem. Na této lince bude létat Airbus A320 pro 160 cestujících a frekvence letů bude 2x týdně (vždy ve středu a sobotu).

Celkem bude Ural Airlines létat z Prahy už do čtyřech destinací. Kromě nově ohlášeného Permu, létá tato společnost do Jekatěrinburgu, Krasnodaru a Moskvy(Žukovskij). Perm se stane již desátou destinací v Rusku, kam si cestující mohou z Letiště Praha zaletět.

„Jsme velice rádi, že se letecká společnost Ural Airlines rozhodla otevřít letecké spojení mezi Prahou a ruským Permem. V jejím případě půjde již o čtvrtou pravidelnou linku, létá také do Jekatěrinburgu, na letiště Žukovskij a do Krasnodaru. Očekáváme, že na nové lince bude během následujících dvanácti měsíců přepraveno více než 20 tisíc cestujících v obou směrech. Po zahájení letů z Permu bude Letiště Václava Havla Praha propojeno pravidelnými lety již s deseti destinacemi v Ruské Federaci,“ uvedla Kateřina Pavlíková z tiskového oddělení Letiště Praha.

Letenky už nyní můžete zakoupit přímo na stránkách leteckého dopravce Ural Airlines. Cena zpátečních letenek začíná na 7.700 Kč.

RezervovatPraha(PRG) – Perm(PEE) – Praha(PRG) 7.700 Kč