Nová linka Wizz Air z Prahy do albánské Tirany

Člověk už to ani nestíhá psát, ale maďarský lowcost Wizz Air si chystá překvápka na každý den. Včera nová základna v Larnace a Miláně-Malpensa, dnes hlasí další dvě novinky a to základnu v albánské Tiraně a přidává do své sítě nově rakouský Salzburg. České cestovatele určitě zaujme základna v Tiraně, jelikož s novou základnou byly také ohlášeny nové linky a mezi němi se nachází i Praha.

Kromě přímé linky do Prahy bude také otevřena nová linka do Bruselu(CRL), Basileje, Paříže(BVA), Berlína(SXF), Frankfurtu Hahn, Hamburgu, Karlsruhe, Heraklionu, Rhodosu, Bari, Bologni, Catanie, Milána(MXP), Milána(BGY), Pisy, Turína, Treavisa, Verony a Eindhovenu.

Wizz Air z Prahy do Tirany

Nová linka z Prahy do albánské Tirany začne od 3. července. Frekvence letů bude 2x týdně a to vždy v pátek a pondělí, takže ideální na prodloužený víkend. Na lince bude nasazen letoun Airbus A320.

Nová destinace Wizz Air – Salzburg

Další novinkou Wizz Air je otevření nových linek do rakouského Salzburgu, který se stane v síti maďarské letecké společnosti úplnou novinkou. Nově zde budou otevřeny linky do Tuzly, Larnaky, Skopje, Bukurešti, Bělehradu a Kyjeva.

Source: Wizz Air

Likes:
2 0
Views:
985
Article Categories:
Akcni letenkyMagazin