Nová linka Sichuan Airlines z Prahy do čínského Shenzhenu oficiálně potvrzena

Tak jsme se konečně dočkali. Nová linka z Prahy do čínského Shenzhenu je oficiálně potvrzena. Čínská letecká společnost Sichuan Airlines začne na této lince létat od 1. červnece 2019 a frekvence letů bude dvakrát týdně (vždy v pondělí a ve čtvrtek). Čínský Shenzhen se stane již pátou destinací v Číně, kam se bude létat z Prahy. Společnost na lince nasadí Airbus A330, který pojme 274 cestujících.

– Letenky prozatím ještě nejsou v rezervačních systémech. Ale budeme aktualizovat.

Tato linka zjednoduší cestování mezi Prahou a oblastí delty Perlové řeky. V této oblasti nenajdete jen město Shenzhen, ale můžete se snadno dostat také do Hong Kongu, Macaa a Kantonu.

„Jsme velmi rádi, že můžeme navázat na dosavadní úspěšnou spolupráci s dopravcem a rozšířit nabídku spojení pro naše cestující o novou dálkovou destinaci. Díky zavedení přímých letů do Šen-Čenu se zvýší zájem čínských turistů o Prahu a Českou republiku a zároveň vzniknou další příležitosti rozvoje vzájemných obchodních vztahů s tímto regionem. Očekáváme, že novou leteckou linku využije až 40 tisíc cestujících ročně v obou směrech,“ uvedl Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.

Likes:
0 0
Views:
440
Article Categories:
Magazin