Norwegian obnoví mezinárodní lety od 1. července

Společnost Norwegian s potěšením oznamuje, že v důsledku zvýšené poptávky zákazníků začne letecká společnost provozovat lety mezi Londýnem Gatwick a Oslem, Londýnem Gatwick a Kodaní, Edinburghem a Oslem a Edinburghem a Kodaní od 1. července. Lety z Londýna do Osla budou provozovány sedmkrát týdně, z Londýna do Kodaně šestkrát týdně, zatímco lety z Edinburghu do Osla a Kodaně budou fungovat dvakrát týdně.

Od dubna provozuje Norwegian na domácích trasách v Norsku pouze osm letadel. Nyní se k flotile připojí dalších 12 letadel, které budou zapojeny do provozu po celé Skandinávii. Od července plánuje letecká společnost provozovat 76 tras po celé Evropě ze svých skandinávských uzlů. Aktuálně aerolinka provozuje pouze 13 vnitrostátních tras po Norsku. Mezi obnovené destinace bude patřit Španělsko, Řecko a klíčová evropská města..

Další cíle a zvýšené frekvence budou oznámeny v pravý čas v závislosti na poptávce cestujících a vládních cestovních omezeních.

Norwegian linky do Prahy

Aerolinka oficiálně žádnou linku do Prahy zatím nepotvrdila. Ale od 2. července má v nabídce přímé lety z Prahy do Osla 2x týdně, vždy čtvrtek a neděle. Co se týče přímých linek do Stockholmu a Kodaně, tak v rezervačním systému jsou lety až od září.

Likes:
1 0
Views:
237
Article Categories:
Magazin