Norwegian Air Shuttle ruší příruční zavazadlo zdarma

Norská letecká společnost Norwegian Air Shuttle ruší příruční zavazadlo zdarma. Pokud již máte zakoupenou letenku s touto společností, tak se vás tato novinka netýká. Nové pravidla platí pro rezervace od dnešního dne, to je 23. ledna 2020. Společnost Norwegian tak následuje nízkonákladové letecké společnosti Ryanair a Wizz Air, u kterých toto již nějakou dobu funguje.

Pokud máte již letenku s Norwegianem rezervovanou, tak se vás týkají stará pravidla. Takže na palubu si můžete vzít příruční zavazadlo do rozměrech 55x40x23 cm a jednu osobní věc o rozměrech 30x20x38 cm.

Pro rezervace od dnešního dne 23.ledna 2020 platí, že pokud zakoupíte letenku v nejlevnějším tarifu LowFare, tak si můžete na palubu vzít pouze malé zavazadlo o rozměrech 30x20x38 cm, které se musí vejít pod sedadlo před vámi a váha může být max. 10 kg.

Nové pravidla se týkají jak krátkých letů například z Prahy do Osla, tak i dálkových letů jako třeba z Osla do New Yorku. Poplatek za přidání příruční zavazadla na krátkých linkách je cca. 210 Kč, u dálkových linek je to 270 Kč.

Nová pravidla:

Norwegian Air Shuttle ruší příruční zavazadlo zdarma

Source: https://www.norwegian.com/

 

Likes:
0 0
Views:
851
Article Categories:
Magazin