Norwegian Air Argentina spustí své lety v půlce října

Pro cestovatele kteří se chystají cestovat do Argentiny a zde využívat vnitrostátních přeletů, máme skvělou zprávu. Argentinská společnost Norwegian Air Argentina, která je vlastněná evropským Norwegianem, oznámila zahájení vnitrostátních letů v Argentině od 16. října 2019. Už nyní je možné zakoupit letenky u této společnosti. Všechny vnitrostátní lety budou provozovány letouny Boeing 737-800 pro 189 cestujících.

Zajímavostí je, že Norwegian bude i v Argentině na ocasní livery dávat slavné osobnosti. Na prvním letounu, který byl v Argentině zaregistrován, se objeví slavný argentinský hudební skladatel Ástor Piazzolla.

Norwegian zatím ohlásil 6 vnitrostátních tras. Z Buenos Aires se bude létat do Bariloche (1x denně), Cordoba (2x denně a od 12. prosince 5x denně), Iguazu (1 x denně a od 7. ledna 2x denně), Mendoza (1x denně a od 19. listopadu 3x denně), Neuquen (1x denně) a Salta (1x denně).

Letenky jsou v prodeji za cenu už od 699 ARS za zpáteční letenku (v přepočtu na český je to kolem 410 Kč). Ale na fórech jsem objevil zmínku, že to po někom chtělo kartu vydanou v Argentině, tak nevím ale já bych to zkusil. Pokud budete chtít rezervovat letenku a nezvolíte argentinskou mutaci, tak letenky jsou předražený, ale pokud zvolíte argentinskou mutaci tak tam naleznete tyto výše zmíněné ceny.

Příkladem může být zpátečka z Buenos Aires k vodopádům Iguacu za 525 Kč.

 

Likes:
0 0
Views:
14
Article Categories:
Magazin

All Comments