Nízkonákladovka Ryanair v zimě spustí z Prahy 5 nových linek

Největší evropská nízkonákladová společnost Ryanair oznámila, že v zimním letovém řádě se bude nacházet hned pět nových linek z Prahy. K již dříve oznámené lince do Ammánu a Paříže(Beauvais), přibude také nová linka na letiště do Pisy, Marrakéše a Ejlatu(Ovda). Praha tak získá první přímou leteckou linku mezi ČR a Marokem.

  • 🇯🇴Ammán 2x týdně (Út,So)
  • 🇮🇱Ejlat(Ovda) 2x týdně (Po,Pá)
  • 🇲🇦Marrakéš 2x týdně (St,Ne)
  • 🇫🇷Paříž(BVA) 3x týdně (Po,Pá,Ne)
  • 🇮🇹Pisa 3x týdně (Út,Čt,So)

Celkem Ryanair bude létat v zimním letovém řádu do 19 destinací.

Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha, řekl:

„Nové linky Ryanairu rozšíří nabídku destinací z našeho letiště na zimní sezónu 2018 o 2 úplné novinky. Jedná se o přímou pravidelnou linku do Marrákeše, díky které se k nám po letech vrací přímý spoj s Marokem. Očekáváme, že v obou směrech odbavíme přibližně 32 tisíc cestujících za rok. Druhou novou destinací v nabídce letiště je již avizovaná linka do Ammánu.

Zároveň jsme rádi, že díky novince Ryanairu budeme z Prahy i nadále nabízet přímé pravidelné spoje mezi Prahou a izraelským Ejlatem, kde očekáváme okolo 14 tisíc cestujících v obou směrech během zimní sezóny. Získáme také celoroční spojení do toskánské Pisy, která byla dosud sezónní destinací, a s novou linkou do Paříže na letiště Beauvais získají naši cestující možnost výběru mezi třemi pařížskými letišti.“

Likes:
0 0
Views:
68
Article Categories:
Magazin