All Nippon Airways převzal speciální Airbus A380 #FLYINGHONU

Japonská letecká společnost All Nippon Airways dnes slavnostně převzala svůj první letoun Airbus A380 a stala se první japonskou leteckou společností, která tento letoun bude provozovat. Nejedná se ale o úplně obyčejný Airbus A380. Tento letoun je vyzdoben speciálními livery mořských želv v modré barvě.

Nový Airbus bude nasazen do provozu 24. května, kdy bude nasazen na lince z Tokia(Narity) na Havaj do Honolulu. Novinkou bude také nový dizajn všech cestovních tříd, kterých na palubě najdete celkem 5 (First, Business, Premium Economy a Economy, která nabízí standardní Economy a novinku jménem ANA COUCHii). Celkem se do letadle vejde 520 cestujících (8 F, 56 C, 73 Y+ Upper Deck a 383 Y Maind Deck).

ANA COUCHii bude v posledních sedmi řadách Economy třídy. Jedná se o speciální sedačky, které můžou být předělány na postel, takže ANA je další leteckou společností na světě, která nabídne postel v Economy třídě (nedávno jsem psal o této možnosti u Thomas Cook). Cestující si může zakoupit 3/4 sedačky sám pro sebe nebo se může dělit s 1 až 3 spolucestujícíma.

ZDROJ: ANA

Video ze slavnostního předání (čas nastaven jen na tu nejdůležitější část)

 

Likes:
0 0
Views:
190
Article Categories:
Magazin