Nejlepší letiště na světě Singapore Changi Airport otevírá nový terminál

Letiště v Singapuru, Singapore Changi Airport, které od roku 2013 získává každoročně ocenění jako nejlepší letiště na světě, otevírá 31. října 2017 nový terminál T4. Při podrobném zkoumání tohoto terminálu je jasné, že terminál bude patřit mezi jeden z nejlepších terminálu na světě. T4 nabídne cestujícím plně automatizovaný proces odbavení od příjezdu na letiště až po nástup na palubu letadla. Čeká vás:

  • odbavení sebe a zavazadla na automatickém kiosku
  • automatické imigrační brány které umožní cestujícím skenovat svůj boarding pass, otisky prstů a rozpoznání obličeje
  • u GATU naleznete také brány, které vás odbaví na palubu letadla na základě boarding passu a rozpoznání obličeje
Na Terminálu 4 se také můžete těšit na moderní architekturu, nespočet obchodů, živé květinové zahrady a další.
Před bezpečnostní prohlídkou naleznete 70 metrový LED displej, který vás zabaví při čekání ve frontě na prohlídku.
Letiště také cestujícím představí něco ze své kultury a dědictví. V tranzitní zóně naleznou cestující památkovou zónu, která je navržena v architektonickém stylu Peranakan. Kromě různých soch z hliníku, bronzu nebo drátů, toalet zdobených v britském koloniálním stylu, také na letišti naleznete obří kinetickou sochu s názvem Petalclouds. Petalclouds je složité sloučení umění, hudby a vědy, které přináší cestujícím úchvatné a magické zážitky (můžete vidět na videu).
Podle letiště bude T4 shoppingovým rájem. Na ploše 16.000 m čtverečních se nachází více než 80 obchodů a z toho 20 jsou úplně nové značky na tomto letišti. Můžete se těšit tak na obchody jako Furla, Pandora, Lacoste a další.
Takže nezapomeňte, Terminál 4 se otevírá už 31. října 2017. Bude sloužit jak klasickým dopravcům, tak i nízkonákladovým. Roční kapacita terminálu je 16 milionů odbavených pax. Níže naleznete letecké společnosti, které se od 31. října na tento terminál stěhují.
A na konec docela pěkně video od blogerky, která byla na prohlídce tohoto nového terminálu a natočila z ní video.
Likes:
0 0
Views:
732
Article Categories:
Magazin

All Comments