Nakup hotelu

Stránka je rozdělena na 3 části. V první části naleznete nejoblíbenější hotelové vyhledávače, kde si rovnou sami můžete vyhledat hotel. V druhé části naleznete několik tipů na ubytování pro low-cost cestovatele. Ve třetí části je několik tipů na hotelové řetězce, které se moc nevyskytují v oblíbených hotelových vyhledávačích a také nejlevnější tipy na ubytování v Londýně.


První část

Hotelscombined.com – Super agregátor který porovnává ceny hotelů z několika rezervačních systémů a to i bookingu.com.


▶ Booking.com – Pokud sháníte hotel, hostel, tak pak využijte tento vyhledávač. Je to nejoblíbenější vyhledávač ubytování na internetu. U hotelů najdete podrobné info, hodnocení od ostatních hostů a jiné zajímavé věci. Po vyhledání hotelů můžete dále hotely roztřídit podle různých kritérií, jako cena, počet hvězdiček, hodnocení od hostů aj.


Druhá část

Pár tipů na ubytování pro low-cost cestovatele.

 Airbnb.com – Tato webová stránka nabízí ubytování od celých bytů až po samotné pokoje. Jelikož inzerenti jsou majiteli bytů, většinou obyčejní lidé, setkáte se mnohdy s nižšími ceny než za hotely.

airbnb


 9flats.com – Úplně stejný princip jako airbnb.com, můžete si rezervovat ubytování od celých bytů až po samotné pokoje.

  • Zaregistrovat se a začít s rezervací Vašeho ubytování můžete po kliknutí zde
  • 9flats

 HotelTonight – Mobilní aplikace, která umožňuje uživatelům najít zlevněné ubytování na poslední chvíli. Nabídka hotelů se soustřeďuje na Severní Ameriku a Evropu. Vzhledem k nedávné akci, můžete v této aplikaci získat až 40 EUR zdarma na ubytování.

hoteltonight


▶ couchsurfing – V současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Od svého vzniku v roce 2004 se do projektu zapojilo více než půldruhého milionu členů z 235 zemí  a 70.509 měst, kteří hovoří 315 jazyky. Tito lidé zdarma poskytují ubytování, spoustu dobrých rad a část svého volného času. www.couchsurfing.com

couchsurf


Třetí část

Další tipy na ubytování – Níže uvedené řetězce mají mnohdy hodně zajímavé ceny, bohužel se většinou nenachází ve vyhledávačích jako booking, hotelscombined, agoda a další stovky vyhledávačů. Určitě tyto tipy oceníte při cestě do Londýna, osobně jsem v Londýně v 90% případech spal v jednom z těchto řetězců, protože cena vycházela nejlevněji.

Travelodge.co.uk – Řetězec známý hlavně v UK a Irsku. Jenom v Londýně má tento řetězec přes 50 hotelů, další hotely jsou rozesety po celé Anglii.

travelodge

 accorhotels.com – Řetězec pod který patří hotely jako IBIS, F1, Novotel a další. 

accorhotels

TuneHotels – Řetězec TuneHotels má pobočky v UK, Malajsii, Indii, Indonésii, Japonsku, Thajsku, Filipínách a Austrálii.

tune hotels

▶ easyHotel.com – Dalším řetězcem je easyHotel, který má několik hotelů v Londýně a pak další hotely na některých místech po světě, jako například Dubaj, Frankfurt, atd.

easyhotel

Komentáře