Na letišti v New Yorku bude otevřen nový TWA Hotel se střešním bazénem

Na letišti JFK v New Yorku se bude 15. května 2019 konat slavnostní otevření nového hotelu. TWA Hotel ale nebude jen tak nějaký obyčejný hotel. Nový hotel se bude nacházet v Terminálu TWA, který byl otevřen v roce 1962 a posledních deset let chátral prázdný. Hotel bude nabízet opravdový komfort, cestující se mohou těšit na 512 velmi tichých pokojů s úžasným výhledem na přistávací dráhu, šest restaurací, osm barů, nejmodernější fitness centrum, muzeum a to nejdůležitější, střešní bazén s výhledem na přistávací dráhu a stojánky. Do hotelu vás dopraví AirTrain (zastávka Terminál 5).

Střešní bazén bude otevřen 365 dní v roce, jelikož bazén bude v zimních měsících vyhříván. Před vaším letem si tak budete moci odpočinout v krásném čistém bazénu  o rozměrech 63×20 stop, kochat se pohledem z obří vyhlídkové terasy a dát si například koktejl Mile High Spritz v přilehlém baru.

Bazén s terasou a barem bude přístupný nejen hotelovým hostům. Pokud si nerezervujete pokoj v tomto hotelu, stále máte možnost terasu s bazénem a barem navštívit. Místo si můžete rezervovat na níže uvedeném odkazu (cena je zatím neznámá).

 

Likes:
0 0
Views:
279
Article Categories:
Magazin