Mega TRIP: Letenky z Vídně do Sydney, na Fiji a do Hong Kongu za 30.613 Kč

Super nabídka na rok 2017, která se dá použít jak na svatební cestu, tak i na poznávačku vzdálenějších koutů světa. Letenky jsou z Vídně a postupně navštívíte australské Sydney, pak exotiku v podobě ostrovů Fiji a na konec se ještě zastavíte v městě plném mrakodrapů, v Hong Kongu. Celá cesta vás vyjde na 30.613 Kč a dobu pobytu na místech si můžete přizpůsobit podle vašich požadavků.

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza?

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu?

Je dobré vědět

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný
  • Prodej do
  • Doba pobytu max. XX
  • V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg

Online rezervace zde šipkaVídeň(VIE) – Sydney(SYD) / Sydney(SYD) – Nadi(NAN) / Nadi(NAN) – Sydney(SYD) -Hong Kong(HKG) / Hong Kong(HKG) – Vídeň(VIE) 30.613 Kč

nan

Likes:
0 0
Views:
31
Article Categories:
Akcni letenky