MEGA, letenky z Prahy do Dubaje za 2.858 Kč

Ukrajinský národní dopravce Ukraine Airlines má nyní v nabídce open-jaw letenky z Prahy za neskutečnou cenu. Letenky pořídíte už od 2.858 Kč. Pokud zvolíte návrat do Londýna, pokud zvolíte návrat do Berlína letenka Vás vyjde na 3.247 Kč. Letenky jsou s jedním krákým přestupem v Kyjevě a obsahují odbavené zavazadlo do 23 kg.

Z Berlína do Prahy se dostanete zpět do 400 Kč(flixbus). Z Londýna byste se mohli vejít mezi 500-900 Kč(easyjet, WizzAir, Ryanair a SmartWings).

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza?

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu?

Je dobré vědět

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


 • Tarif je dostupný leden až březen 2017

O termín si napište níže do diskuze

 • Prodej do
 • Doba pobytu min
 • V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg

Online rezervace zde Praha(PRG) – Dubaj(DXB) – Berlín(TXL) 3.247 Kč

 • Pro rezervaci letenek s návratem do Londýna klikni zde
 • Zatím je v nabídce plno termínů, fungují i prodloužené víkendy čtvrtek až neděle

dxb

dxb

 

Likes:
0 0
Views:
3
Article Categories:
Akcni letenky

All Comments

 • Slava Tyl

  Jak si mám přesně vyložit: „Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.“

 • Asi bych si to vylozil tak, ze to tam je obecne dane, protoze dost casto na tomhle serveru se objevuji letenky poskladane s low-cost spolectnostma. Legacy airlines vam proda letenku s prestupy,ale vsechno je na jedny letence(takze kdyz ulitne letadlo,stara se spolecnost). Lowcost vam proda jednosmerne letenky,takze budete mit vice samostatnych letenek(uleti letadlo,starate se vy). Tohle plati ve vetsine pripadu. Uz existujou lowcosty,ktere prodavaji letenky z bodu A do bodu C, s prestupem v bodu B.

 • Šárka Quisová

  Ví někdo prosím trasu tohoto letu? Zajímá mě hlavně trasa Kyjev – Dubai.

 • Dobrý den, tady na té stránce https://www.flightradar24.com/data/flights/ps373 po kliknutí na tlačítko play, se můžete podívat jakou trasou to letadlo lítá. Trasa vašeho letu by měla být víceméně totožná. https://uploads.disquscdn.com/images/02681a55a5b6521643a797c74023c70798f6183082f7b7f9e664b4fe95b01ab0.jpg

 • Šárka Quisová

  Díky Ondřeji 🙂