Luxusní taiwanská společnost Starlux Airlines vzlétne poprvé v lednu 2020

Na Taiwanu se chystá v lednu 2020 poprvé vzlétnou nová letecká společnost Starlux Airlines. Až do dnešních dnů nebylo o této společnosti moc informací. Jediné co o sobě letecká společnost na svých web stránkách prozradila, že se má jedna u luxusní společnost, která vám při každém letu nabídne nezapomenutelný zážitek.

Stránky letecké společnosti najdete zde:

„Od chvíle kdy vstoupíte na palubu našich letadel, čeká na vás příjemné překvapení a pohodlí“

STARLUX bude mít jednu z nejmodernějších a palivově nejefektivnějších flotil. Od října 2019 začnou dodávky letounů Airbus A321neo, kterých má letecká společnost objednaných 10 kusů. V roce 2021 pak začnou dodávky letounů Airbus A350, kterých má Starlux objednaných 17 (5 x Airbus A350-900 a 12 x Airbus A350-1000).

Nový taiwanský dopravce bude ze začátku provozovat lety do východní a jihovýchodní Asie. Nové linky by měly směřovat do Bangkoku, Chiang Mai, Osaky, Tokia, Sappora a dalších japonských a thajských destinací.

A teď už to chystané překvapení, které si společnost nachystala na začátek října a ukázala, proč tvrdí že se bude jednat o luxusní společnost. Dne 4. října, letecká společnost představila zcela nový dizajn kabiny letadel A321neo a také uniformy palubních průvodčích.

A luxus zažijete i v Ekonomické třídě. O návrh dizajnu kabiny Economy a Business se postaralo studio BMW Designworks. Uniformy byly navrženy renomovaným taiwanským návrhářem Sean Yin.

Source: Facebook – STARLUX Airlines

Source: Facebook – STARLUX Airlines

Source: Facebook – STARLUX Airlines

Source: Facebook – STARLUX Airlines

Source: Facebook – STARLUX Airlines

Likes:
4 1
Views:
1229
Article Categories:
Magazin