Lumiwings odtajnil info o lince z Forli do Prahy

Nedávno jsem psal o tom, že řecká letecká společnost Lumiwings na svém novém webu představila budoucí destinace, mezi kterými byl obrázek i Prahy. Nyní přicházejí i podrobnější informace o této lince. Info se objevilo na stránce společnosti TAL Aviation Group, se kterou Lumiwings navázalo spolupráci.

Nový start-upový dopravce Lumiwings, který má základnu na letišti Forli v severní Itálii, zveřejnil svůj plán na léto 2021. Nový letový řád bude zahrnovat lety z Forli do Prahy (Česká republika), Craiovy, Aradu (Rumunsko), Katovic, Lodže (Polsko) a Oděsy (Ukrajina) a také do několika dalších destinací ve Středomoří, včetně Sicílie, Kefalonie, Korfu, Santorini , Rhodos, Heraklion. Očekává se, že první lety budou zahájeny od 26. března 2021, přičemž do letního řádu budou postupně během léta přidávány další destinace.

Jsme nadšeni spuštěním nových služeb pro Českou republiku, Polsko, Rumunsko a Ukrajinu. Lumiwings je mladá a dynamická letecká společnost a naši zákazníci najdou přátelský a profesionální přístup při rezervaci individuálních nebo skupinových cest na lety Lumiwings prostřednictvím nás, “říká Nissim Sagis, obchodní ředitel společnosti TAL Aviation Group.

Lumiwings Praha – Forli

Podle informací z webu aerolinka plánuje létat na lince Praha – Forli 2x týdně. Lety mají být v pátek a v neděli.

Image: TAL Aviation

Likes:
1 2
Views:
546
Article Categories:
Magazin