Lufthansa představila novou nabídku placeného občerstvení

Na podzim roku 2020 oznámila společnost Lufthansa, že zruší bezplatnou nabídku občesrtvení na krátkých a středně dlouhých letech. A že od jara 2021 nabídne cestujícím vysoce kvalitní potraviny a nápoje k zakoupení, které budou vyhovovat jejich potřebám. Nyní aerolinka ohlásila novou spolupráci s cateringovou společností dean&david

Kulinářská nabídka, která bude k dispozici na letech s trváním nejméně 60 minut, bude vysoce kvalitní a rozmanitá. Výběr jídelního lístku doplní dortové speciality a občerstvení od jiných výrobců, například zeleninové lupínky. Ceny jídel a občerstvení se budou pohybovat od dvou do zhruba 12 eur. Sortiment čerstvých produktů bude aktualizován každé tři měsíce. V nabídce můžete nalézt pokrmy jako miska s avokádem a lososem, salát falafel tahini nebo kuřecí sendvič se sladkým chilli, stejně jako čerstvě vyrobené bircher muesli.

Lufthansa také rozšíří svoji dlouhodobou spolupráci s tradiční mnichovskou společností Dallmayr, která aerolince dodává horké nápoje a cukroviny. K dispozici bude také velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. Například láhev rajčatového džusu nebo pomerančového džusu bude k dispozici za tři eura, stejně jako šálek kávy, horké čokolády nebo čaje. Láhev vody a malé čokoládové překvapení budou podávány zdarma.

image: Lufthansa

image: Lufthansa

image: Lufthansa

image: Lufthansa

image: Lufthansa

Likes:
1 0
Views:
452
Article Categories:
Magazin