Lufthansa obnoví od 1. června lety z Frankfurtu do Prahy

Německá společnost Lufthansa a další letecké společnosti z Lufthansa Group zveřejnily plány na červnový letový řád. S červnovým letovým řádem budou významně rozšířeny nabízené služby. Lufthansa, SWISS a Eurowings opět přidávají do svých letových řádů řadu turistických a letních destinací i další dálkové destinace.

Do konce června bude nabídka letů rozšířena do více než 106 destinací v Německu a Evropě a také do více než 20 dálkových destinací. První lety můžete již nyní rezervovat na stránkách dopravce Lufthansa. Do konce června plánují letecké společnosti skupiny LH Group nabídnout přibližně 1800 zpátečních letů týdně do více než 130 destinací po celém světě.

Lufthansa

V první polovině června Lufthansa obnoví lety z Frankfurtu do Hannoveru, na Mallorku, Sofie, Prahy, Billundu, Nice, Manchesteru, Budapešti, Dublinu, Rigy, Krakova, Bukurešti a Kyjeva. Z Mnichova bude provoz obnoven do Münsteru, na Sylt, Rostocku, Vídně, Curychu, Bruselu a Mallorcu.

V první polovině června bude také obnoveno 19 dálkových letů, to je o 14 více než v květnu. Z Frankfurtu budou obnoveny lety do Toronta, Mexico City, Abuje, Port Harcourt, Tel Avivu, Rijádu, Bahrajnu, Johannesburgu, Dubaje a Bombaje. Destinace Newark, Chicago, Sao Paulo, Tokio a Bangkok budou nadále nabízeny. Dálkové lety z Mnichova povedou do Chicaga, Los Angeles a Tel Avivu.

Obnovená linka LH z Frankfurtu do Prahy

Od 1. června LH nabídne jednu denní rotaci na lince z Frankfurtu do Prahy. Od 15. června pak přibudou další 3 denní rotace.

LH linka z Mnichova do Prahy

Od 15. června je v plánu také postupné obnovení linky z Mnichova do Prahy. V nabídce budou čtyři denní rotace 3x týdně (Po, Čt a So).

Likes:
1 0
Views:
307
Article Categories:
Magazin