Lufthansa Group restart od června – 160 letadel v provozu a lety do 106 destinací

Letecké společnosti z Lufthansa Group (Lufthansa, SWISS a Eurowings) chystají na začátek června restart a podstatně širší nabídku letů po Německu a Evropě než letecké společnosti v posledních týdnech nabízely. V nadcházejícím měsíci budou letecké společnosti z LH Group nabízet lety do 106 destinací včetně letních destinací jako Mallorca, Kréta nebo Sylt.

Od 1. června se také navýší počet aktivních letadel ve flotile. Momentálně je v provozu 80 letadel, od 1. června bude vráceno do provozu dalších 80 letadel. Letecké společnosti skupiny Lufthansa tak reagují na rostoucí zájem zákazníků o leteckou dopravu v důsledku postupného uvolňování omezení v německých spolkových státech a jiních zemí v Evropě. Další podrobnosti o červnovém letovém řádu budou zveřejněny během následujícího týdne.

Jak vypadá postupné obnovování u Eurowings

Německá nízkonákladovka Eurowings nyní nabízí lety z pěti německých letišť. Velkou nabídku letů nabízí z Dusseldorfu. Do Berlína a Hamburgu je v nabídce až 9 letů za týden. Až šest letů týdně je provozováno do Vídně, Curychu a Londýna a až pět letů do Milána a Salzburgu. Třikrát týdně jsou pak nabízeny lety Barcelony a Manchester. Dvakrát za týden Eurowings létá do Budapešti, Catanie, na Ibizu, Neapole, Olbie, Prahy, Říma a Soluně. Na Mallorcu se z Dusseldorfu létá 7x týdně.

Likes:
0 0
Views:
1422
Article Categories:
Magazin