Levný balíček z Prahy na Maltu 3.198 Kč (letenky + 4* hotel se snídaní)

Listopadový balíček z Prahy na Maltu za 6.396 Kč pro dva (3.198 Kč/osoba). V ceně jsou zpáteční letenky se společností Air Malta z Prahy na Maltu. Odlet 2. listopadu (přílet na Maltu je v půl 2 ráno 3. listopadu) a návrat zpět do ČR, 6. listopadu. A také je v ceně ubytování ve 4* hotelu se snídaní na 3 noci.

Ubytování na Maltě na níže uvedený pobyt seženete od 1.600 Kč. Ale pokud si trošku připlatíte, tak můžete mít 4* LABRANDA Riviera Hotel & Spa se snídaní za 2.708 Kč (pro dva lidi od 3 do 6. listopadu). Přílet na Maltu je 3. listopadu v půl druhé ráno, takže si myslím že je zbytečné shánět hotel do rána.

Toho 3. listopadu se dostanete k hotelu autobusem X1, který odjíždí z letiště v 5:20 a Mellieha a u hotelu je to okolo 6:16. Bohužel na odlet v 7 ráno to autobusem nestihnete, takže nejlepší je taxi a nebo si na poslední noc booknout hotel někde u letiště.

  • Rezervace hotelu zde

Chceš vědět další zbytečnosti co se dějí v letecké dopravě a cestování, navštiv naši diskuzi

Ubytování
Rezervovat hotel zde + airbnbUbytování Airbnb (+725 Kč zdarma)

Informace k letenkám
Tarif je dostupný: listopad – prosinec
V ceně je: (NE) + (příruční zavazadlo ANO – seznam rozměrů zde)
Víza: Ne
Počet přestupů: 0

Pokud nejste v letenkách moc zběhlý, tak si radši připlaťte a zakupte letenky u českého prodejce. Stačí si vybrat jednoho z níže uvedených, kliknout na něj a po přesměrování na prodejce vyplnit data podle obrázku níže.

🇪🇺Přímo u Air Malta

RezervovatPraha(PRG) – Malta(MLA) – Praha(PRG) 1.817 Kč


 

Likes:
0 0
Views:
1606
Article Categories:
Akcni letenky