Levné zpáteční letenky z Prahy na Maledivy 12.982 Kč

Docela často se ptáte na letenky na Maledivy, bohužel na tuto destinaci už dlouho nebyla žádná pěkná cena..Tak tady přináším jeden tip na slušnou cenu od letecké společnosti Alitalia. Zpáteční letenky z Milána(Malpensa) na Maledivy seženete už za 10.422 Kč. Termíny jsou dostupní od listopadu do prosince 2019.

Miláno je velmi dobře dostupné z Prahy. Můžete využít Ryanair na letiště Milán(Bergamo), ČSA na Milán(Malpensa) nebo easyJet (pokud bude létat v zimním letovém řádu na Malpensu). Letenky se dají pořídit i do 1.000 Kč, ale momentálně vybírám ty nejpohodlnější lety, za které dáte 1.960 Kč.

Celkem vás cesta z Prahy na Maledivy + 1 noc v hotelu (při 2 cestujících) vyjde na 12.982 Kč!

Na cestě zpět je jedna nutná noc v Miláně, ale to také není problém. U letiště Malpensa můžete vybírat z několika hotelů, řetězec Holiday Inn a Ibis nabízejí ubytko kolem 1.000-1.200 Kč/noc dvoulůžko.

Chceš toho vědět víc a dřív, tak navštiv naši facebook skupinu – Odkaz na skupinu (klik)

Ubytování
Rezervovat hotel zde + airbnbUbytování Airbnb (+725 Kč zdarma)

Informace k letenkám
Tarif je dostupný: listopad – prosinec
V ceně je: (..) + (příruční zavazadlo ANO – seznam rozměrů zde)
Víza: Ne
Počet přestupů: ..

Pokud radši kupujete letenky a připlácíte si několik stovek až tisícovek u českých prodejců, tak nákup provedete na níže uvedených odkazech. (Stačí vyplnit odletová místa a data jako na screenu letenek níže).

🇪🇺Alitalia

RezervovatMilán(MXP) – Maledivy(MLE) – Milán(MXP) 10.422 Kč

  • v ceně dvě odbavená zavazadla do 23 kg
  • Kalendář volných termínů zde

RezervovatPraha(PRG) – Milán(MXP) – Praha(PRG) od 1.550 Kč

  • zde si můžete vybrat jaká varianta se vám bude hodit, určitě volte toho 13. listopadu už to ČSA ráno v 7:05, nazpátek je to jedno jestli zvolíte odlet s Ryanairem z Bergama nebo easyJet/ČSA z Malpensa, jedna noc vás v Miláně nemine
  • pouze příruční zavazadlo, odbavené ale lze dokoupit


 

Likes:
0 0
Views:
75
Article Tags:
Article Categories:
Akcni letenky