LEVEL se chystá ukončit i dálkové lety z Paříže Orly

Neuběhl ani měsíc, kdy nízkonákladová letecká společnost LEVEL Europe ohlásila bankrot. Nyní přichází z francouzských médií další špatné zprávy. Nadnárodní holdingová společnost IAG se prý připravuje na ukončení další aerolinky ze skupiny LEVEL, tentokrát LEVEL France, která nabízí dálkové lety z Paříže do Karibiku a USA. Oficiální rozhodnutí by mělo padnout 15. července.

Letecká společnost nabízela přímé lety za velmi nízké ceny do New Yorku, Montrealu a také na Martinik a Guadeloupe. Mnozí jistě pamatují akce jako například zpáteční letenky z Paříže na Martinik nebo Guadeloupe za 3.810 Kč. V plánu měla aerolinka také přímé lety do Las Vegas a Bostonu, ale kvůli pandemii koronaviru ke spuštění těchto nových linek ani nedošlo. Letecká společnost používala k přepravě letouny Airbus A330-200.

Další otazníky se snášejí také nad poslední „značkou“ LEVEL Barcelona. Výše zmíněné informace se této společnosti zatím netýkají, ale během pár týdnů může být všechno jinak. Aerolinky nabízí přímé lety z Barcelony do Buenos Aires, San Francisca a Bostonu.

 

Likes:
1 0
Views:
454
Article Categories:
Magazin