Letiště v Singapuru otevře v dubnu projekt Jewel Changi Airport a bude mít největší vnitřní vodopád na světě

Nový projekt Jewel Changi Airport vítá návštěvníky z celého světa od 17. dubna 2019.  Jewel Changi je společným dílem firmy Safdie Architects, pod vedením světoznámého architekta Moshe Safdie, dále architektů z RSP Architects Planners and Engineers a v neposlední řadě ateliéru Benoy. Jewel bude disponovat kopulovitou stavbou ze skla a oceli. Celkový koncept má představovat kontrast parku a tržiště, což je ilustrováno na svěží zelené zahradě Forest Valley a velkolepém Rain Vortex ve středu komplexu, obklopenými více než 280 obchody a restauracemi.

Obyvatelé a návštěvníci Singapuru budou mít možnost nahlédnout do zákulisí Jewel Changi ještě před oficiálním otevřením široké veřejnosti. Vstup na tuto předpremiéru, která se bude konat od 11 do 16. dubna, je zdarma, je však nutné zaregistrovat se online na stránce www.jewelpreview.com.  Celkově bude uvolněno něco kolem 500 000 vstupenek.

Akce bude probíhat každý den od 10 do 22:00 a účastníci budou mít možnost objevit mnohé zajímavosti, které Jewel skýtá, od svěží zeleně čtyřpatrového Forest Valley s dvěma pěšími stezkami až po majestátný 40 metrový Rain Vortex, který se může pyšnit titulem nejvyšší vnitřní vodopád. V neposlední řadě budou mít příležitost nakoupit a povečeřet ve více než 90% z celkového počtu 280 obchodů a restaurací, které Jewel nabízí.

Source: Jewel Changi Airport Devt.

Source: Jewel Changi Airport Devt.

Source: Jewel Changi Airport Devt.

Video:

Likes:
0 0
Views:
477
Article Categories:
Magazin

All Comments