Letiště Oslo Torp Sandefjord (TRF)

Letiště Oslo Torp Sandefjord, anglicky Sandefjord Airport Torp a zkráceně Oslo-Torp. Letiště se nachází 8 kilometrů od města Sandefjord a 110 kilometrů od Osla (Na plno stránkách o letenkách můžete najít mega výhodné letenky za 500 Kč do Osla, ale není to Oslo, ale právě toto letiště). Na tomto letišti převládají nízkonákladové letecké společnosti, WizzAir a Ryanair.

Naleznete zde pouze jeden terminál, kde najdete bankomaty, směnárny, pár obchodů duty free a občerstvení.

Zdarma neomezeně

Otevřeno je od 4:30 do 00:30.

Úschovna zavazadel na letišti není k dispozici, ale malé věci nebo zavazadlo si můžete nechat na pár hodin na informační přepážce.

Ne, ani v salonku.

Z Prahy na toto letiště nelétá žádná společnost. Z polské Wroclawi se sem dostanete se společností WizzAir a Ryanair nebo z Katowic s WizzAir (wizzair.com)

Doprava do centra Sandefjord:

  • Z letiště vás odveze shuttle bus na Torp station a odtud vlakem do Sandefjord. Cena je 112 Kč (a obsahuje jak shuttle bus tak i vlak).

Doprava do centra Osla:

  • Shuttle bus z letiště na Torp station a odtud vlakem do Osla (central station). Cesta zabere cca. 1h 35minut a lístek stojí 694 Kč.
  • Autobus společnosti Torp-Ekspressen z letiště. Cesta trvá 1h 45minut. Cena za jednosměrný lístek je 753 Kč. Pokud zakoupíte zpáteční tak vás to vyjde na 1.282 Kč!!
Likes:
0 0
Views:
1964
Article Categories:
Letiště

All Comments