Letiště Foz do Iguacu/Cataratas(IGU)

Letiště Foz do Iguacu/Cataratas International Airport se nachází nedaleko brazilského města Foz do Iguacu. Je také vstupní bránou k světoznámým vodopádům Iguazu Falls. Na letiště létá celkem 5 dopravců (Avianca Brazil, Azul, Gol Airlines, LATAM Brasil a LATAM Peru). Nejčastěji sem přilétají z Rio de Janeira a Sao Paula.

Letiště má jen jeden terminál. Abyste se dostali k check-in přepážkám, tak musíte nejdříve nechat vaše zavazadlo projít scannerem. Za bezpečností kontrolou pak najdete malou čekárnu, kde se nachází občerstvení a obchod se suvenýry. Na letišti se také nachází salonek, kam můžete s Priority Pass.

Není

Úschovna zavazadel na letišti není.

Ne, ani v salonku.

Z Prahy na toto letiště nelétá žádná společnost. Letenku s přestupem si můžete vyhledat v našem vyhledávači zde.

Doprava do centra Foz do Iguacu:

Z letiště do centra Foz do Iguacu jezdí autobus číslo 120 (zastávka se nachází po výstupu z terminálu po levé straně). Autobus 120 jezdí z letiště také přímo k vodopádům Iguacu na brazilské straně. Cena za bus je 3.5 BRL. Konečná zastávka je hlavní autobusový terminál, který je poblíž ZOO. Autobus po cestě má několik zastávek(i poblíž hotelů), ale na znamení (více info níže v průvodci Iguazu Falls).

Jízdní řád z hlavního bus nádraží ve Foz do Iguacu

Více k dopravě a také k Iguazzu Falls se dočtete v tomto průvodci ZDE.

Likes:
0 0
Views:
852
Article Categories:
Letiště