Letenky z Bruselu do Belize za 12.075 Kč

Akční nabídka United Airlines z Bruselu do Belize za 12.075 Kč. Do Bruselu se můžete dostat společností Ryanair na letiště Charleroi a nebo využít nabídku autobusových společností.

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza?

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu?

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká než normálně: Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek: Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný říjen až duben 2017
  • Prodej do
  • Doba pobytu max. XX
  • V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg

Online rezervace zde šipkaBrusel(BRU) – Belize City(BZE) – Brusel(BRU) 12.075 Kč

bze

Příklad letenek z Prahy do Bruselu (nutný přesun mezi letišti a noc v Bruselu nebo u letiště). Ale s nakupováním tohoto přískoku ještě určitě počkejte, časy letů se můžou ještě měnit.

bel

Třeba to bude fungovat. Chtěl poprosit, pokud se Vám bude TIP líbit, zarezervujte si v klidu letenky a pak se nebojte tento TIP sdílet dále. Docela dost pomůžete chodu těchto stránek 😉

Likes:
0 0
Views:
48
Article Categories:
Akcni letenky