Letecká společnost Oman Air

Oman Air ▶IATA KÓD: WY  ▶ICAO KÓD: OMA člen alliance žádná

Letenky si můžete zakoupit zde: Oman Air

Ománská letecká společnost Oman Air má hlavní základnu na letišti v Muscatu, další hub naleznete na letišti v Salalahu. Aktuálně tato společnost létá do 50 destinací. Ve flotile této společnosti naleznete letouny Airbus A330-200 a 300 (10x), Boeing 787-8 a 9 (6x), Boeing 737-800 a 900 (29x) a Embraer 175 (4x). Do budoucna má společnost objednaných 20 letounů Boeing 737 MAX.

Všechny letouny jsou vybaveny obrazovkami se zábavním systémem. V letounech Airbus A330-300 a Boeing 787 naleznete na palubě také Wi-fi.

Alkohol je podáván na všech mezinárodních letech, kromě letů do Saudské Arábie a Íránu.

Zajímavost: Podle agentury Skytrax, Oman Air má nejlepší letecký personál na Blízkém východě. Za sebou nechal společnosti jako Emirates, Etihad a Qatar. (2017)

Frequent Flyer Program: Sindbad Frequent Flyer

Check-in: online check-in se otevírá 24 h před odletem a zavírá 90 minut před odletem

Zavazadla: 

EconomyBusinessFirst
2 zavazadla (celkově 30 kg)2 zavazadla (celkově 50 kg)2 zavazadla (celkově 50 kg)

Cestovní třídy: Economy, Business, First

Přeprava zvířat: Ano, ale většinou jen v podpalubí.

Jídlo: Jídlo je podávané na všech letech. Na krátkých letech jako do Dubaje nebo Salalahu je podáván snack v podobě bagety atd.

Zábava na palubě: Jak už je uvedeno výše, všechny letouny jsou vybaveny individuálními obrazovkami. V zábavním systému je z čeho vybírat, naleznete zde filmy, seriály, hudbu, hry a další. Výběr filmů je docela rozsáhlý.

Pokud letíte dálkový let na noc, dostanete amenity kit který obsahuje ponožky, masku na spaní, špunty do uší a pastu s kartáčkem. Všechno je zabalené v pěkné taštičce.

Ukázka jídel z paluby Oman Air

Zábavní systém

Jedinej způsob, jak vyhrát na IFE u Oman Air piškvorky 😀

Likes:
0 0
Views:
1405
Article Tags:
Article Categories:
Letecké společnosti

All Comments