Letecká společnost Laudamotion (letenky, zavazadla, odbavení)

Laudamotion ▶IATA KÓD: OE ▶ICAO KÓD: LDM ▶člen alliance žádné

Letenky si můžete zakoupit zde: https://www.ryanair.com/la/de

Laudamotion je rakouská letecká společnost se sídlem ve Vídni, která vznikla v roce 2018. Majitelem této společnosti je bývalý závodník Formule 1, Niki Lauda, který vlastní 75%. Zbytek (25%) vlastní nízkonákladový dopravce Ryanair, který by měl časem získat 75% podíl. Většina letounů ve flotile pochází od zkrachovalé společnosti Niki nebo se jedná o zapůjčené letouny od Ryanairu. Hlavní báze se nachází ve Vídni, v Berlíně a Dusseldorfu. Další báze měla být v Curychu, ale tento plán byl zrušen. Ale leteckou společnost naleznete i na jiných letištích, nově létá také z většiny rakouských měst(Salzburg, Linz, Innsbruck) na Mallorcu.

Laudamotion nemá přímo svou vlastní stránku, takže letenky prodává prostřednictvím stránky https://www.ryanair.com/la/de . To jestli je let operován Laudamotion nebo Ryanairem se dozvíte přímo při rezervaci.

Frequent Flyer Program: NE

Check-in: online check-in se otevírá 4 dny před odletem

Zavazadla: Zdarma pouze zavazadlo o rozměrech 40x20x25 cm. Standardní příruční zavazadlo 55x40x20 cm za poplatek 8 EUR (+ toto zavazadlo necháte odbavit jako kdyby to bylo odbavené zavazadlo na check-in přepážce). Cestující se zakoupeným priority za 6 EUR mohou mít standardní příručí a malé příruční zavazadlo sebou na palubě.

Novinky u Laudamotion:

 

Likes:
0 0
Views:
1854
Article Tags:
Article Categories:
Letecké společnosti

All Comments