Letecká společnost Emirates otevře novou linku do Mexico City

Dubajský letecký dopravce Emirates oznámil plán na zavedení nové každodenní linky z Dubaje do hlavního města Mexika, Mexico City. Linka z Dubaje do Mexico City bude mít jedno mezipřistání v Barceloně. Začátek provozu linky je naplánován na 9. prosince 2019.

Na nové letecké trase bude nasazen Boeing 777-200LR, který nabízí 38 sedadel ve třídě Business Class a 264 sedadel v Economy Class. Mimo cestujících se do letadla vejde až 14 tun cargo nákladu, čímž se otevírá mexickému obchodu s avokádem, mangem, autodíly, zdravotnickými potřebami a dalšími věcmi, nová možnost vstupu na globální trhy.

Mexico City, které je nejvíce zalidněním městem v Severní Americe, se stane první destinací letecké společnosti Emirates v Mexiku.

„Jsme velmi rádi, že můžeme představit nové letecké spojení mezi Dubají a Mexikem. Vzhledem k vysoké nadmořské výšce, ve které se Mexico City nachází, nebylo možné uvést do provozu přímý let z Dubaje, a Barcelona se tak stala přirozenou volbou pro mezipřistání. Jsme velice rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnou přímé spojení mezi Barcelonou a Mexico City, které bylo ostatními aerolinkami dlouho opomíjeno navzdory silní poptávce cestujících. Rádi bychom poděkovali úřadům a našim partnerům ve Španělsku a Mexiku za podporu nové trasy a těšíme se, až našim zákazníkům nový produkt předvedeme a poskytneme jim naše mnohokrát oceněné služby“ řekl Sir Tim Clark prezident letecké společnosti Emirates.

  • Letenky s leteckou společností Emirates zakoupíte na stránkách www.emirates.com

Letové časy

Likes:
1 3
Views:
516
Article Tags:
Article Categories:
Magazin