Letecká společnost Air Arabia (letenky, zavazadla, odbavení)

Air Arabia ▶IATA KÓD: G9 ▶ICAO KÓD: ABY ▶člen alliance žádné

Letenky si můžete zakoupit zde: https://www.airarabia.com/en

Letecká společnost Air Arabia je low-cost společnost ze Spojených Arabských Emirátů. Sídlo společnosti je na letišti v Sharjah. Letecká společnost létá do více než 150 destinací. Flotila společnosti se skládá jen z letounů Airbus A320, kterých má společnost 51. Od 11. prosince 2018, létá také Air Arabia z Prahy do Sharjah 5x týdně, kde je možné přestoupit na další linky společnosti. Síť linek pokrývá destinace v severní Africe, na Arabském poloostrově a v Asii.

17. srpna letenky spadly na minimum a společnost nabízí zpáteční letenky z Prahy do Sharjah za 5.217 Kč. V nabídce je také Goa, Kathmandu, Colombo za 9.500 Kč.

Frequent Flyer Program: Air Rewards

Check-in: online check-in se otevírá 24 hodin před odletem z letiště v Sharjah, pokud odlétáte z jiného letiště tak 12 hodin před odletem

  • Odbavení je možné i na letišti bez poplatku.

Zavazadla: U nejlevnějších letenek je vždy pouze příruční zavazadlo do 10 kg (55x40x20 cm)

Při nákupu letenek je možnost koupit ze tří různých tarifů. Basic (Jen letenka), Value (odbavené zavazadlo do 20 kg + občerstvení) a Extra (odbavené zavazadlo do 20 kg + občerstvení + výběr sedačky + možnost změny letenky za poplatek)

Ale i když dáte zakoupit tarif Basic, stále můžete dokoupit pak odbavené zavazadlo. Momentálně je to velice štědrá nabídka. Pár příkladů:

Odbavené zavazadlo do 20 kg na trase Praha – Sharjah – Praha vyjde na 5+5 EUR

Odbavené zavazadlo do 20 kg na trase Praha – Sharjah – Goa – Sharjah – Praha vyjde na 3+3 EUR

Pokud byste si chtěli koupit konkrétní místo v letadle, tak cena se pohybuje od 3 do 18 EUR. Pokud si objednáte jídlo, tak teplé jídlo vás vyjde na 5 EUR, voda na 1 EURo.

Novinky u Air Arabia:

Likes:
0 0
Views:
2447
Article Tags:
Article Categories:
Letecké společnosti

All Comments