Korean Air se stává 5* leteckou společností podle agentury Skytrax

Společnost Korean Air dosáhla nejvyššího globálního uznání. Aerolinka dnes získala certifikaci 5hvězdičkové letecké společnosti mezinárodní leteckou ratingovou agenturou Skytrax.

Jihokorejská letecká společnost se tak připojuje k 10 dalším mezinárodním leteckým společnostem v této exkluzivní skupině 5hvězdičkových leteckých společností. Společnost Skytrax dokončila auditní hodnocení společnosti Korean Air v průběhu února 2020 před ukončením globálního cestování, čímž odložila toto 5hvězdičkové oznámení.

Korean Air - Boeing 787

Prezident a generální ředitel společnosti Korean Air, pan Woo Kee-hong, uvedl: „ Jsme nadšení, že obdržíme 5hvězdičkovou certifikaci od společnosti Skytrax, nejprestižnější a nejuznávanější organizace poskytující zákaznické služby a hodnocení leteckých společností na světě. Je to pozitivní zpráva v této náročné době a jsem upřímně hrdý na všechny naše zaměstnance Korean Air, kteří tento úspěch umožňují. Od roku 2013 jsme založili a provozujeme náš Výbor pro zlepšování služeb, abychom monitorovali naše služby, hodnotili spokojenost zákazníků a implementovali nejlepší postupy v oboru. Rovněž pokračujeme v modernizaci našich letadel a vybavení, abychom zlepšili zážitek našich zákazníků a zajistili bezpečné a pohodlné lety. Korean Air je připraven na novou éru po COVID . “

Edward Plaisted ze Skytrax řekl: „ Toto 5hvězdičkové hodnocení letecké společnosti Korean Air mělo být vydáno na začátku tohoto roku, ale kvůli COVID-19 jsme odložili certifikaci na dobu, kdy bylo vhodnější tento úspěch oznámit a uznat . Klíčovým určujícím faktorem pro udělení tohoto 5hvězdičkového leteckého statusu společnosti Korean Air je vysoká úroveň konzistence kvality dodávaná zákazníkům s vynikajícím integrovaným produktem třídy First, Business a Economy, který kombinuje s velmi účinným a upřímným personálem .

Korean Air - Business a First Class

Společnost Korean Air operuje lety z Terminálu 2 na mezinárodním letišti Incheon v Soulu, které je jedním z nejnovějších a technologicky nejmodernějších terminálových zařízení na světě. Kromě vysoké úrovně automatizace odbavení a odbavení zavazadel těží společnost Korean Air z rychlého a efektivního doručování zavazadel a systémů přednostní manipulace a ze snadného letového spojení mezi partnery SkyTeamu.

Převzetí Asiana Airlines leteckou společností Korean Air

5 hvězdičkové hodnocení letecké společnosti Korean Air nesouvisí s jejich potenciálním převzetím Asiana Airlines. Jakmile budou známy výsledky a důsledky tohoto potenciálního převzetí, společnost Skytrax provede v roce 2021 další hodnocení a analýzu ratingů.

Likes:
0 0
Views:
298
Article Categories:
Magazin