Kombinace levných letenek z Prahy na ostrov Newfoundland 7.711 Kč

Díky akční nabídce letecké společnosti West Jet a Ryanair, nyní můžete letět z Prahy do St John na ostrově Newfoundland za 7.711 Kč. Tento trip se skládá ze dvou samostatných letenek, jak můžete vidět viz níže. Oba dopravci mají v ceně jen příruční zavazadlo + k tomu ještě malou kabelku/laptop.

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza? K vycestování do Kanady je potřeba eTA

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu?

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká než normálně: Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek: Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný první polovina října
  • Prodej do
  • Doba pobytu max. XX
  • V ceně příruční zavazadlo

Online rezervace zde šipkaDublin(DUB) – St Johns(YYT) – Dublin(DUB) 6.044 Kč

yyt

Přískok k těmto letenkám z Prahy do Dublinu s Ryanairem 1.664 Kč. Na cestě tam je třeba přečkat jednu noc v Dublinu, na cestě zpět bez nocování. Přílet z Kanady do Dublinu je 18. října v 7:15 a z Dublinu letí Ryanair ve 14:35.

rya

Likes:
0 0
Views:
63
Article Categories:
Akcni letenky