KLM obnoví v červenci lety do Jakarty, Denpasaru, Calgary a dalších

Nizozemská letecká společnost KLM zveřejnila své plány na měsíc červenec. Ve srovnání s červnem se počet letů zvýší o více než 60 procent. KLM bude provozovat 25 až 30 procent normálního počtu letů. Rozsah destinací se rozšíří zejména v jižní Evropě. Mezi tyto destinace patří Alicante, Bilbao, Bologna, Ibiza, Istanbul, Nice, Porto, Catania a Split. Celkově zahrnuje plánovaná evropská síť KLM v červenci 73 destinací, pro srovnání v květnu to bylo 30 destinací a v červnu 45 destinací.

V plánu je také obnovené některých dálkových letů. V červnu budou obnoveny lety o destinace jako Aruba, Bonaire, Sint Maarten, Paramaribo a Quito. V červenci plánuje KLM přidat dalších šest destinací (Jakarta, Denpasar, Washington, San Francisco, Vancouver, Calgary) a navýšení frekvencí do destinací, které KLM nabízí již v červnu. Celkem je v nabídce 51 dálkových linek, ale přibližně polovina z nich je zatím provozována pouze pro cargo náklad.

S rozšířením sítě v červenci bude KLM opět obsluhovat 78% původně plánovaného počtu destinací s více než 3 000 odlety z letiště v Amsterdamu.

Likes:
0 0
Views:
326
Article Categories:
Magazin