Kde se ubytovat v Portu?

K ubytování v portugalském Portu mohu doporučit butikové pokoje/byty od INNVICT. V nabídce je hned několik variant pokojů v různém stylu s koupelnou. Níže můžete vidět pokoj který najdete po názvem INNVICT – ALOFT.

Ubytování se nachází v historické části Porta u řeky Douro. Budova s byty pochází z 19 století a je nově zrekonstruovaná. Byty se nacházejí v nejvyšším patře, takže je nutné vystoupat po schodech 4 patra. Nejbližší zastávka metra je Sao Bento vzdálená cca. 700 metrů od ubytování. K nejslavnějšímu mostu Porta dojdete pěšky za 10 minut.

Check-in provedete sami, dostanete kód od hlavních dveří a pak od schránky, ve které je klíček od pokoje. Na pokoji jsou vám k dispozici ručníky, toaletní potřeby, wifi zdarma, televize, pracovní stůl a v některých pokojích také balkón se super výhledem. Pokoje jsou vhodné pro dvě osoby. Cena přes Airbnb byla 1.460 Kč/za noc. Pokud budete chtít, tak můžete ještě použít tento odkaz a získat zdarma na Airbnb 997 Kč na váš první pobyt. Stačí se registrovat zde(klik).

Poloha ubytování zde.
Innvict hotel

Pohled na koupelnu

Innvict hotel

Pohled na pokoj

Innvict hotel

Pohled z balkonu na Porto

Likes:
1 1
Views:
224
Article Categories:
Průvodce