JET Lounge Wien

Salonek JET Lounge se nachází hned za kontrolou boarding passů, naproti obchodu Swarovski. Takže po opuštění salonku, budete ještě muset projít bezpečnostní kontrolou. Salonek je ve druhém patře, takže můžete jít po schodech nebo výtahem. Otevírá se přesně v 5:00. Čekalo nás tam asi 5-6 lidí.

Seznam kartičkářů, kteří můžou do salonku je opravdu rozsáhlý (MC Premium, Diners, Priority Pass, Dragon Pass a plno dalších včetně několika desítek leteckých společností).

Salonek je rozdělen na takové dvě větší místnosti. První místnost je hned za recepcí, kde se nachází počítače, bufet s občerstvením, vchod na záchody, sezení gauče a jídelní stolky se židličkami. Druhá místnost je podle mě klidnější, najdete zde také ten stejný bufet s občerstvením jako v první místnosti a také židličky se stolky, gauče a úplně v rohu místnosti pak pohodlnější křesla, kde se člověk může i natáhnout. Wifi v salonku je docela svižná. Bohužel v salonku se nenachází žádná okna, takže ani žádný výhled.

Otevírací doba salonku je od 5:00 do 22:00

Ano, ale nezkoušel jsem

Bohužel s jídlem je to v tomto salonku dost slabota. Po ránu na výběr bageta nebo croissanty. K tomu pak pomazánkové máslo, dva druhy salámu, jeden sýr, marmelády a máslo. Dále pak mussli s mlékem. Zdá se mi že bývala i polévka, ale po ránu nikde nic. Takže tak max. dvě hvězdičky, že tam bylo to mussli. Hodnocení:

Pití v salonku takovej standard. Čtyři druhy džusů, nějaký limonády, coca cola, voda. Z alka nějaký vína, piva a tvrdej co je na obrázku. Z teplých nápojů docela výběr čajů a dobrá káva z mašiny. Hodnocení: 

Pokud byste si snad chtěli kupovat vstup do tohoto salonku, tak Heinemann & Me (registrace zdarma), by měl dávat snad 20% slevu.

Nabídka po ránu, v salonku jsem byl od 5 do cca. 8

Máslo, pomazánkový máslo, marmelády, salám a sýr

Odpočívací prostor v první mísnosti

Dost suchá snídaně

Bufet v druhé místnosti

Odpočívací prostor druhá místnost

Nabídka tvrdého

Likes:
0 0
Views:
1097
Article Categories:
Salonky

All Comments