Japan Airlines bude rozdávat letenky ZDARMA

Japonská letecká společnost Japan Airlines se chystá koncem února spustit akci, při které bude rozdávat letenky zdarma. Pro návštěvníky Japonska je připraveno 100.000 vnitrostátních letenek, tzn. 50.000 zpátečních letenek. Akce je pouze pro návštěvníky Japonska v létě 2020 (od 1. července do 30. září).

Akce platí jen pro zahraniční návštěvníky a podmínkou je členství ve FFP letecké společnosti Japan Airlines. Registrace je zdarma.

Akce bude probíhat tak, že po žádosti o letenky zdarma vám Japan Airlines ukáže čtyři možné japonské destinace. Tři dny po odeslání žádosti se dozvíte kam vaše letenky zdarma budou. O lety zdarma bude možné žádat pouze s odlety z Tokia a Osaky. Žádat o letenky zdarma bude možné i jako skupina o maximálním počtu čtyř lidí.

Samozřejmě při žádosti si budete moci zvolit data letů. Nutné je také mít už rezervovaný let do Japonska, jelikož při vyplňovaní budete potřebovat informace o vašem příletu a letu do Japonska.

Další podrobnosti o této akci budou zveřejněny začátkem ledna a přihlášení do soutěže bude probíhat od konce února. Systém bude fungovat stylem kdo dřív přijde ten letí.

Nabídka:

https://www.jal.co.jp/en/jmb/japan-promotion/

Likes:
2 5
Views:
1692
Article Categories:
Magazin