Jak si nenechat ujít nic z happyfly.cz

Sdílej s přáteli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Jak a kde sledovat aktuální dění z happyfly.cz

malý2FACEBOOK účet happyfly.cz naleznete ZDE

Happyflycz se nachází jak na Facebooku tak i na Twitteru. Jak asi většina z Vás ví, tak pokud nelajkujete většinu zveřejněných příspěvků na happyfly nebo nekomentujete, tak vám FB na vaší zeď promítne tak 4-10% zveřejněných příspěvků. Takže například ze 30 zveřejněných příspěvků za měsíc, dostanete na vaší zeď jen 3!! Tuto bilanci můžete vylepšit tím, že si zapnete upozornění, takže při každém novém příspěvku se vám na FB rozsvítí zeměkoule vpravo nahoře.


Jak si nastavit Twitter, abyste o nic nepřišli a dostali upozornění na každý příspěvek do vašeho mobilu v práci, v tramvaji, prostě kdekoliv kde budete mít k dispozici internet.

maly1TWITTER účet happyfly.cz naleznete ZDE

Za mě tohle je nejlepší vychytávka, pokud nejste u PC a chcete být stále informováni!

Jako první, potřebujete vlastnit účet na twitteru. Poté se stačí přihlásit na mobilu do aplikace Twitter, pokud nemáte, stáhněte si na Google market. Pokud máte všechno splněné, tak už stačí jen jít na twitter profil happyfly.cz a kliknout na zvoneček. (Viz návod obrázek níže)


ODBĚR NEWSLETTERU. Novinka na stránce happyfly. Od dnešního dne, můžete dostávat upozornění na nové příspěvky do vašeho emailu. Stačí se akorát přihlásit k odběru.


Dalším způsobem je ODBĚR NOTIFIKACÍ, který byl spuštěn teprve nedávno. Notifikace fungují jednoduchým způsobem. Pokud budete u PC, který bude připojen k internetu, tak vám budou automaticky chodit nové příspěvky, které byli zveřejněné na stránce.

Jak nastavit, jděte na stránku www.happyfly.cz a řiďte se obrázky níže

 


ČTEČKA RSS. Posledním způsobem jak sledovat happyfly.cz, je přidat si tuto stránku domaly4 čtečky rss (Pokud vám to nic neříká, více tady). Pak to vypadá asi nějak takto:

rss

Podrobný návod, krok po kroku

1. Přejděte na stránku https://chrome.google.com/webstore/search/rss?hl=cs a zdě stáhněte to co je na obrázku níže

1a

2. Po stažení se vám rss čtečka úspěšně nainstaluje do lišty chromu

1b

3. Pro sledování nových letenek na www.happyfly.cz, přejděte na stránku www.happyfly.cz. Po načtení stránky se vám vpravo nahoře objeví toto tlačítko a vy na něj klepnete1c

1d

5. A nyní si přidáte do čtečky happyfly.cz

1e

6. Čtečku máte nainstalovanou a teď už jen čekat na nějakou tu super letenku, na kterou vás aplikace upozorní.

1f 1g