Jak se dostat na letiště v Mnichově

A máme tu další díl rubriky, jak se dostat z Prahy na vybrané odletové letiště. Tentokrát se mrkneme na letiště v Mnichově. Do Mnichova máte na výběr, ze čtyrech různých dopravců:

FLiXBUS – Autobusy flixbus jezdí přímé spoje mezi Prahou a Mnichovem (Centrální autobusové nádraží) 6 až 10x denně. Zpáteční jízdenky se dají pořídit od 811 Kč. Ale nejezdí se jenom do centra, autobusy jezdí také na letiště, ale bohužel jenom 1x denně a cena se pohybuje od 1.100 Kč / zpáteční jízdenka.

Deustche Bahn Bus – Tento dopravce jezdí z Prahy 3x denně, cesta zabere cca. 4 hodiny a 45 minut. Velkou výhodou je, že tento autobus jezdí do Mnichova přes letiště, takže lístek si můžete zakoupit jen na letiště a nemusíte do centra. Cena zpáteční jízdenky začíná na 757 Kč.

Eurolines – Autobusy jezdí jak na letiště tak i do centra na centrální autobusové nádraží. Linka jezdí 1 až 2x denně. Zpáteční jízdenky do centra seženete od 580 Kč, na letiště pak od 780 Kč.

RegioJet – Společnost na této trase jezdí 1x denně (kromě soboty, neděle a úterý, to nejezdí vůbec), jinak v rezervačním systému nabízí jízdenky DB, které je uvedené výše. Zpáteční jízdenky od 760 Kč.


Další alternativou může být železniční doprava. České dráhy nabízejí jízdenky z Prahy do Mnichova bez přestupu od 1.048 Kč.

Z centra Mnichova na letiště vás doveze Sbahn S1 a S8 (lístek stojí 11.20 EUR)

Dále z centra jezdí Lufthansa express bus (cena je 10.50 EUR a zpáteční je za 17.00 EUR)

 

Likes:
0 0
Views:
767
Article Categories:
Uncategorized

All Comments