HIT: Z Norimberku do Budapešti letecky za 433 Kč

Do hlavního města Maďarska, Budapešti, se nyní můžete dostat letecky se společností Ryanair z Norimberku za 433 Kč. Ryanair tak na dálku poráží i cenu autobusových dopravůc, kteří chtějí za zpáteční jízdenky cca. 800-1.000 Kč.

hotelHotel si vyhledejte zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, více možností ubytování zde)

airbnbUbytování v soukromý přes Airbnb zde (kredit 600 Kč na tvůj první pobyt ZDARMA)

visaPotřebuji víza? NE


 • Tarif je dostupný leden 2017

O termín si napište níže do diskuze

 • Prodej do
 • V ceně příruční zavazadlo

Online rezervace zde Norimberk(NUE) – Budapešť(BUD) – Norimberk(NUE) 433 Kč

bud


Tip na dopravu místa odletu a z místa příletu:


Před zakoupením je dobré vědět:

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Prosím všechny, nevolejte prodejci nebo letecké společnosti, ať zbytečne neupozorňujete na chybu.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.

Likes:
0 0
Views:
6
Article Categories:
Akcni letenky

všechny komentáře

 • Lada

  Ondro promin ale tohle je uz fakt trapas. Z Prahy pojedes 5 hodin na letiste do Norinberku abys letel do Budapesti? Kdyz vlakem trva cesta z Prahy do Budapesti kolem 6-7 hodin? za cca 400 korun?

 • Dobrý den pana Lada,
  nevšiml jsem si že si bych Vám navrhoval tykaní. Není mi 18 a vy jako starej 80letej, byste to mohl pochopit. Jinak promiňte pocházím z Domažlic, nevím co je to Praha, vy jste asi zakoplexovaný pražák a na jiným letišti mimo ČR jste nebyl. Tak by vám navrhoval, změřit si vzdálenosti růných cestovatelů. Pro příště, vyvarujte se těchto trapných příspěvků, mohl byste to taky odnést blokováním, protože na takvý chytrolíny tu nejsme zvědavý.
  Nashledanou a sluníčkový den 😉

 • Jdu do práce a k zubaři, tak doufím že tu nenablejete ještě víc 🙂 musel bych to potom uklízet

 • Díky za pochvalu, budeme na tom stále makat.

 • Lada

  Trapas nejvetsiho zrna 😉

 • Lada

  Kritika boli. Tim co jste udelat jste jenom presvedcil ze ze mentalne jeste nedozral.

 • Lada

  Ondro promin ale tohle je uz fakt trapas. Z Prahy pojedes 5 hodin na letiste do Norinberku abys letel do Budapesti? Kdyz vlakem trva cesta …

 • Vy byste mel mentalne dozrat v geografii. Mam takovy podezreni ze jste zakomplexovanej prazacek a netusite ze Ceska republika sousedi s Nemeckem. Pokud byste chtel nejakou lekci geografie nebo aspon mapu CR poslu na sve naklady. Sledujte nas i nadale,jsme radi ze jste nas verny fanousek a jste tu prilepeny pri kazdem postnuti prispevku. Preju slunickovej den😚

 • Lada

  Uroven vyjadrovani nepatri mezi vase silne stranky. Jiz nekolikrate jste to tady predvedl. To ale nic nemeni na faktu ze se v geografii nevyznate a dokonce nemate ani argument na moji reakci. S pranim hezkeho dne.L.