Green Africa Airways oznámila objednávku na 100 letounů Boeing 737 MAX 8

Americký výrobce letadel Boeing a nově vznikající nigerijská letecká společnost Green Africa Airways, dnes oznámili rekordní objednávku. Green Africa Airways si u Boeingu objednala 100 letounů Boeing 737 MAX 8. Padesát strojů je pevná objednávka a na druhou polovinu bude mít africká společnost opci. Celková výše objednávky je 11,7 miliard dolarů, což je největší objednávka v historii africké letecké dopravy.

„Dnes je historický den pro nigerijský a africký letecký průmysl“  řekl Babawande Afolabi, zakladatel a generální ředitel společnosti Green Africa Airways. „Tato významná dohoda nás přiblížila k našemu dlouhotrvajícímu snu o vybudování světové letecké společnosti, která odhalí nové možnosti pro miliony zákazníků“.

Společnost Green Africa Airways je letecká společnost se sídlem v Lagosu v Nigérii a má za cíl nabídnout bezpečnou, kvalitní a cenově dostupnou leteckou dopravu a významně přispět k hospodářskému rozvoji Nigérie a afrického kontinentu. Nová letecká společnost už získala letecké dopravní licence od nigerijské vlády.

Facebook: www.facebook.com/greenafricaairways

Twitter: https://twitter.com/GreenAfricaAir

Instagram: https://www.instagram.com/greenafricaairways/

Likes:
0 0
Views:
11
Article Tags:
Article Categories:
Magazin

All Comments