GOL Premium Lounge

Salonek GOL Premium Lounge se nachází na mezinárodním letišti São Paulo-Guarulhos na Terminálu 2 a slouží pouze pro mezinárodní odlety. Otevřeno je 24 hodin denně. Salonek má omezení na využití max 4 hodiny, ale ani po 6 hodinách nikdo nic neřekl a to byl salonek docela slušně zaplněn, protože k večeru odlétalo několik letů do USA.

Do salonku mají přístup cestující se statusy nebo C/F společností KLM, Delta, Air France a GOL. Dále pak Diners a Priority Pass.

Salonek je dost prostornej, pěknej dizajn a naleznete zde několik variant sezení, od gaučů až po polouzavřené buňky se stolem a lavicí k sezení. V zadní části salonku najdete velký bar s obsluhou a vedle baru pak pána co čistí boty. Salonek má vlastní Wifi na heslo(heslo jsem zapomněl). Z oken salonku je výhled na plochu a jsou zde i stolečky s židličkami. Dále zde najdete televizi, počítače a sprchy (na sprchu jsem čekal asi 3 minuty, stačí se nechat zapsat a dát jako zástavu svůj boarding pass).

Otevírací doba salonku je 24 hodin

Ano (ručník, sprchovací gel a šampon)

Na výběr z jídla dost možností a hlavně chuťově dobrých. Polévka byla bramborová s cibulí. Hlavní jídla jsou ve velkých přikrytých pánvích, na výběr byla asi dvě(ale tak mi zachutnali kuřecí kousky s omáčkou, že jsem to druhé neochutnal a zapomněl co to vůbec bylo). Kromě přílohy rýže, si také můžete dát opravdu výborné sýrové kuličky. Jinak v bufetu pak najdete bagetky, ovoce, zeleninu a zákusky. Hodnocení:

Z nealka k dispozici voda, různé coca coly, džusy, tonic(pouze jeden druh), guarana a jiné. Z teplých nápojů čaj a automat na kávu(Nescafé). Z alka jsem viděl pivo Heineken. Na baru jsem si nic nedával, ale určitě mají víno, tvrdej a drinky. Hodnocení: 

Vstup do salonku

Sprcha

Kuře ve výborné omáčce, rýže a sýrové kuličky

Pohled na prázdnější salonek než se to zaplnilo

Pohled na salonek, napravo bar s obsluhou

Bufet

Bufet

Bufet

Bagetka a sladkosti

Likes:
0 0
Views:
301
Article Categories:
Salonky