Vaše zkušenosti s Kiwi.com

Moderátor: happyfly.cz

havlihavlihavli

Vaše zkušenosti s Kiwi.com

Příspěvek od havlihavlihavli » 13 čer 2019, 11:24

Proč ne KIWI.COM? Proto:
Cílem popisu událostí v souvislosti s nákupem letenek přes portál Kiwi.com není poškodit společnost Kiwi.com s.r.o., ale dát šanci ostatním uživatelům služeb leteckých zprostředkovatelů se v budoucnosti kvalitně rozhodnout o výběru společnosti, která jim zajistí letenky.
Stručně:
11.1. 2019 jsem objednal a zaplatil za letenky
20-22.2.2019 jsem odsouhlasil změnu letu a doplatil příplatek
10.5. jsem zjistil, že ZAPLACENÉ LETENKY nazpět NEJSOU ZAJIŠTĚNY a moje rodina není na seznamu cestujících letů, které Kiwi.com aplikace ukazovala jako zajištěné. Za cca 25 hodin komunikace s Kiwi helpline, nebylo Kiwi.com schopné vyřešit tuto situaci, kterou jsem nakonec vyřešil nákupem dalších letenek během 20 minut!
Můj požadavek v rámci reklamace byl splněn pouze z cca 33%.

Detailně:
https://drive.google.com/open?id=1qzcwb ... Hf_BG9R-NU

happyfly.cz
Site Admin

Re: Vaše zkušenosti s Kiwi.com

Příspěvek od happyfly.cz » 13 čer 2019, 20:58

S dovolením jsem trošku pozměnil název a přesunul do správného vlákna ;) Jinak naše zkušenosti s Kiwi.com jsou popsány zde: http://happyfly.cz/kde-hledat-nejlevnej ... urcite-ne/

Bohužel se pořád najdete strašně moc lidí kteří chodí nakupovat jen tam, takže přemýšlím o spolupráci :D :lol: :lol:

martin.dvorsky

Příspěvek od martin.dvorsky » 13 čer 2019, 21:07

Ahoj, hele ja pres kiwi kupoval letenky z Malty do Vidne a z Bratislavy na Maltu, plus i autobusovy jizdenky a vsechno bylo ok, takze za me bez problemu.

happyfly.cz
Site Admin

Příspěvek od happyfly.cz » 13 čer 2019, 21:20

martin.dvorsky píše:
13 čer 2019, 21:07
Ahoj, hele ja pres kiwi kupoval letenky z Malty do Vidne a z Bratislavy na Maltu, plus i autobusovy jizdenky a vsechno bylo ok, takze za me bez problemu.
A porovnání cenově? Přímo u dopravce X Kiwi.com

MartinJ

Příspěvek od MartinJ » 13 čer 2019, 21:52

Parkrat jsem pres kiwi.com objednaval a nikdy nemel problem. Posledni dobou stranku pouzivam spise jako vyhledavac a letenky pak koupim primo u letecke spolecnosti. Pritelkyne pres ne pred mesicem kupovala 6 zpatecnich letenek na Mallorku. Vsechno probehlo v poradku,ale druhy den ji prisel email,ze musi doplatit 120€. Nechtela,ale doplatila,nicmene dalsi den po ni chteli doplatit dalsich 230€ a to uz bylo dost. Odmitla,takze letenky zrusili. Celou castku zaslali zpet,ale bylo to poprve,co jsem se u nich s necim takovym vubec setkal.

Odpovědět