Letenky, dítě s jiným příjmením

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Letenky, dítě s jiným příjmením

Re: Letenky, dítě s jiným příjmením

od Lenka » 27 črc 2019, 12:42

Souhlas rodičů by jste měla mít tak jako tak, pokud s dítětem necestujete oba rodiče najednou bez ohledu na příjmení. Navíc ve spoustě zemí to s příjmení chodí jinak než u nás a i s koncovkou -ová ke stejnému jménu s tím mají v některých zemích problém protože nechápou, že je to stejné příjmení jako to mužské 😉

Re: Letenky, dítě s jiným příjmením

od Silvie » 11 črc 2019, 12:45

Doporucuju formular mzv, ktery je uvedeny vyse. Zalezi na zemi, urednikovi. Pravidelne letam s dcerou. Po rozvodu mame rozdilna prijmeni. A pokazde mame jinou zkusenost.

Re: Letenky, dítě s jiným příjmením

od MZV » 11 črc 2019, 12:44

Letenky, dítě s jiným příjmením

od Denisa » 11 črc 2019, 12:43

Omlouvám se za dotaz, ale potřebuji poradit a nevím, na koho se obrátit... Chtěla bych vycestovat jen s dcerou (12 let), ale máme každá jiné příjmení, takže se může zdát, že jsem pro ni cizí (asi podobná situace jako by cestovala např. s prarodiči). Jediný doklad, kde figuruji jako matka je rodný list. Jak je to s cestováním mimo Evropu (Vietnam, Bali)? Co bych si měla opatřit, abychom neměli potíže? Předem moc děkuji!

Nahoru