Bratislava Airport (BTS)

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bratislava Airport (BTS)

Re: Bratislava Airport (BTS)

od Letenkář » 07 zář 2018, 08:17

Cestovatelé z Bratislavy a okolí se dočkají další nové linky od letecké společnosti WizzAir. Tato nízkonákladovka před chvílí oznámila, že od 30. října otevře novou linku mezi Bratislavou a ukrajinským Lvovem. Linka bude v provozu 3x týdně (v úterý, čtvrtek a sobotu).

Letenky už nyní můžete zakoupit u WizzAir za 513 Kč/zpátečka.

Bratislava Airport (BTS)

od Letenkář » 28 čer 2018, 18:03

Na letišti v Bratislavě byl slavnostně otevřen nový salonek pro cestující, Mastercard Caproni Lounge. Salonek naleznete ve druhém patře letiště na odletech. Salonek nabízí výhled na historickou repliku letounu Caproni Ca.33. Otevírací doba salonku je od 5 do 21:30.

Vstup:

Cestujúci s kartami Mastercard Platinum, World Elite, World, Mastercard Commercial Cards, Mastercard Business majú vstup zdarma.
Cestujúci s kartou Mastercard Gold vydanou na Slovensku majú vstup zdarma.
Cestujúci s ostatnými kartami Mastercard Gold a niektorými vybranými Mastercard kartami majú vstup spoplatnený sumou 18 EUR. Prosím, overte si možnosť vstupu na recepcii salónika.
Dále pak Priority Pass, Lounge Key, Diners Club(jen do 31.7), SkyTeam Elite Plus a cestující v C společnosti flydubai a Georgian Airways.

V případě volné kapacity si může cestující zakoupit vstup na recepci za 30 EUR.

Nahoru